Strona główna>Forum>Systim
34 10 4 1
Array ( [act] => forum [f] => 8 )
< wróć do wszystkich działów
<<<1234> >>
Systim (10)
Dużo informacji na temat edycji szablonów jest w "pomocy". Poza tym, orygianlny szablon można łatwo przywrócić, więc nawet jak coś zepsujesz, wczytujesz oryginalny i zaczynasz od początku.
1 ostatni:  26.11.2019, ~Aleks
Dodanie logo do szablonu
>
Miałem kiedyś podobny problem. Wtedy chodziło o zmianę ceny produktu. Drukarka nie chce przepścić produktu o takiej samej nazwie z dwoma różnymi cenami. Polecam sprawdzić, czy to nie ten sam problem. Wystarczy, choćby minimalnie, zmienić nazwę prodktu i będzie ok.
2 ostatni:  15.11.2019, ~MO
problem z produktem
>
Jedynie w Administracja -> Rachnki bankowe, tam edytować rachunek, o który chodzi.
1 ostatni:  20.11.2019, ~bubi
swift
>
wszystko mają na stronie internetowej :
https://www.systim.pl/integracje.php

3 ostatni:  14.11.2019, ~Olek
Integracje ze sklepami
>
Dla doprecyzowania - po imporcie produktów (tzn. listy/kartoteki produktów) możesz z zakładki magazyn - raporty pobrać wyciąg magazynowy, wpisać ilości, i zaimportować taki plik poprzez import inwentaryzacji. Wtedy też ilości trafią do Systim.
2 ostatni:  03.09.2019, ~mario
przeniesienie magazynu z innego programu
>
https://www.systim.pl/drukarka_fiskalna.php
2 ostatni:  15.10.2019, ~darek
drukarki online
>
Generalnie w pełnej księgowości odrębnie księguje się faktury, natomiast odrębnie wyciągi bankowe. Dlatego w Systim z automatu księguje się faktura, natomiast wyciąg bankowy musisz zaksięgować wyciąg bankowy na każdy dzień, czy miesięczny.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tak zmodyfikować szablony faktur, żeby księgowanie nie szło na konta rozrachunków (201- czy 202- ) tylko bezpośrednio na konto 130 na rachunek bankowy. Albo i na rozrachunki, a potem z rozrachunków na 130. Chociaż mówiąc szczerze nie widziałem jeszcze żeby ktoś w ten sposób księgował. No i jeśli faktura będzie raz opłacona, a inna nie, to będzie kłopot, no ale można zawsze stworzyć 2 szablony, jeden do zapłaconych faktur, drugi do pozostałych.

3 ostatni:  15.10.2019, ~grgr
rachunek bieżący w księgach handlowych
>
Musisz wejsc w administracje i tam poszukac w ustawieniach, jesli dobrze pamietam to jest tam opcja do zaznaczenia w ustawieniach "sprzedazy" coś takiego jak pozwalaj na nip na paragonach fiskalnych.
1 ostatni:  03.09.2019, ~Jan
NIP na paragonie fiskalnym
>
ponieważ prowadzimy pełna księgowość, potrzebna jest możliwość podejrzenia rozrachunków na dany dzień. Np nie mogę zobaczyć jakie faktury były niezapłacone np na koniec października. A potrzebne jest to do weryfikacji potwierdzenia salda.
15 ostatni:  22.09.2016, ~mario
Zgłaszamy pomysły
>
Ze względu na specyfikę takiej integracji najlepiej byłoby wykonać taką integrację z system baselinker.com po stronie programu baselinker.com. W roku 2018 uzgodniliśmy z nimi, że taka integracja zostanie wykonana na początku 2019 roku, jednak ze względu na zmiany kadrowe z tego co nam wiadomo sprawa nie jest priorytetowa i nie jest realizowana.
W związku z tym zachęcamy do przesyłania wiadomości z prośbą o wykonanie integracji bezpośrednio do baselinker.com, myślę że jeśli zauważą że dużo osób jest zainteresowanych taką integracją to sprawa ta uzyska wyższy priorytet. Ze strony Systim jesteśmy gotowi zapewnić wsparcie w integracji.

5 ostatni:  24.10.2018, ~Przemek
intergacja z PrestaShopem
>
<<<1234> >>
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok