Strona główna>Forum>Systim
37 10 4 1
Array ( [act] => forum [f] => 8 )
< wróć do wszystkich działów
<<<1234> >>
Systim (10)
Kiedyś miałem ten sam problem, pomoc techniczna przesłała mi tę instrukcję i wszystko działa
https://www.systim.pl/q49-Zaburzona-numeracja-faktur---luka-w-numeracji--

1 ostatni:  13.12.2019, ~Doni
Numeracja faktur
>
Przydałby się na pewno raport płatności (zapłaconych/niezapłaconych) dla faktur kosztowych wraz z terminami płatności oraz nieco bardziej rozbudowany moduł analiz m.in wyniki (sprzedaż,marża) narastająco, miesięcznie, udział % kontrahenta w całości przychodu, udział % grup produktowych w całości sprzedaży, moduł produkcja oraz projekt to świetny pomysł lecz do produkcji oprócz receptur dobrze byłoby dodać możliwość wyboru produktów z magazynu (produkcja niepowtarzalna) a do projektów przypisywać fry korygujące oraz inne wydatki. Możliwość tworzenia zlecenia do sprzedaży jak to ma miejsce w systemach typu ERP na których pracowałem to wisienka na torcie. Umożliwia łatwą edycję ilości do realizacji, kontrolę ilości wydanych do zamówionych, wystawianie dokumentów WZ dla ilości dostępnych lub/i oczekiwanych w ustalonych już cenach, zamykanie zleceń końcową fakturą (np do WZ), no to by była bajka
17 ostatni:  22.09.2016, ~mario
Zgłaszamy pomysły
>
W administracji Połączenie z Systim Plus i drukarki fiskalne zaznaczyć okienko i wtedy w lewym menu pojawi się opcja klucze systimplus, tam można skopiować klucz.
1 ostatni:  17.12.2019, ~basia p.
Nowe połączenie z Systim plus
>
Witam wszystkich.
Może mi ktoś pomóc:

Mam połączony Systim plus z drukarką fiskalną(drukuje paragon testowy).

1)Po zalogowaniu się w Systim nie wyświetla się informacja o połączeniu. ( w Systim plus status połączenia "Nasłuchiwanie").

2)Po wystawieniu paragonu nie mogę go zafiskalizować, nie drukuje się. Dropbox wyłączony.

W ustawieniach nie mam w ogóle dostępnej opcji połączenia bezpośredniego/wtyczka.

Drukarka Novitus Deon E

0 ostatni:  14.12.2019, ~Bartosz
Brak połączenia Systim z Systim Plus
>
Dużo informacji na temat edycji szablonów jest w "pomocy". Poza tym, orygianlny szablon można łatwo przywrócić, więc nawet jak coś zepsujesz, wczytujesz oryginalny i zaczynasz od początku.
1 ostatni:  26.11.2019, ~Aleks
Dodanie logo do szablonu
>
Miałem kiedyś podobny problem. Wtedy chodziło o zmianę ceny produktu. Drukarka nie chce przepścić produktu o takiej samej nazwie z dwoma różnymi cenami. Polecam sprawdzić, czy to nie ten sam problem. Wystarczy, choćby minimalnie, zmienić nazwę prodktu i będzie ok.
2 ostatni:  15.11.2019, ~MO
problem z produktem
>
Jedynie w Administracja -> Rachnki bankowe, tam edytować rachunek, o który chodzi.
1 ostatni:  20.11.2019, ~bubi
swift
>
wszystko mają na stronie internetowej :
https://www.systim.pl/integracje.php

3 ostatni:  14.11.2019, ~Olek
Integracje ze sklepami
>
Dla doprecyzowania - po imporcie produktów (tzn. listy/kartoteki produktów) możesz z zakładki magazyn - raporty pobrać wyciąg magazynowy, wpisać ilości, i zaimportować taki plik poprzez import inwentaryzacji. Wtedy też ilości trafią do Systim.
2 ostatni:  03.09.2019, ~mario
przeniesienie magazynu z innego programu
>
https://www.systim.pl/drukarka_fiskalna.php
2 ostatni:  15.10.2019, ~darek
drukarki online
>
<<<1234> >>
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok