Strona główna>Forum>Systim
44 10 5 2 2
Array ( [act] => forum [f] => 8 [strona] => 2 )
< wróć do wszystkich działów
<< <12345> >>
Systim (10)
W administracji Połączenie z Systim Plus i drukarki fiskalne zaznaczyć okienko i wtedy w lewym menu pojawi się opcja klucze systimplus, tam można skopiować klucz.
1 ostatni:  17.12.2019, ~basia p.
Nowe połączenie z Systim plus
>
Witam wszystkich.
Może mi ktoś pomóc:

Mam połączony Systim plus z drukarką fiskalną(drukuje paragon testowy).

1)Po zalogowaniu się w Systim nie wyświetla się informacja o połączeniu. ( w Systim plus status połączenia "Nasłuchiwanie").

2)Po wystawieniu paragonu nie mogę go zafiskalizować, nie drukuje się. Dropbox wyłączony.

W ustawieniach nie mam w ogóle dostępnej opcji połączenia bezpośredniego/wtyczka.

Drukarka Novitus Deon E

0 ostatni:  14.12.2019, ~Bartosz
Brak połączenia Systim z Systim Plus
>
Dużo informacji na temat edycji szablonów jest w "pomocy". Poza tym, orygianlny szablon można łatwo przywrócić, więc nawet jak coś zepsujesz, wczytujesz oryginalny i zaczynasz od początku.
1 ostatni:  26.11.2019, ~Aleks
Dodanie logo do szablonu
>
Miałem kiedyś podobny problem. Wtedy chodziło o zmianę ceny produktu. Drukarka nie chce przepścić produktu o takiej samej nazwie z dwoma różnymi cenami. Polecam sprawdzić, czy to nie ten sam problem. Wystarczy, choćby minimalnie, zmienić nazwę prodktu i będzie ok.
2 ostatni:  15.11.2019, ~MO
problem z produktem
>
Jedynie w Administracja -> Rachnki bankowe, tam edytować rachunek, o który chodzi.
1 ostatni:  20.11.2019, ~bubi
swift
>
Dla doprecyzowania - po imporcie produktów (tzn. listy/kartoteki produktów) możesz z zakładki magazyn - raporty pobrać wyciąg magazynowy, wpisać ilości, i zaimportować taki plik poprzez import inwentaryzacji. Wtedy też ilości trafią do Systim.
2 ostatni:  03.09.2019, ~mario
przeniesienie magazynu z innego programu
>
https://www.systim.pl/drukarka_fiskalna.php
2 ostatni:  15.10.2019, ~darek
drukarki online
>
Generalnie w pełnej księgowości odrębnie księguje się faktury, natomiast odrębnie wyciągi bankowe. Dlatego w Systim z automatu księguje się faktura, natomiast wyciąg bankowy musisz zaksięgować wyciąg bankowy na każdy dzień, czy miesięczny.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tak zmodyfikować szablony faktur, żeby księgowanie nie szło na konta rozrachunków (201- czy 202- ) tylko bezpośrednio na konto 130 na rachunek bankowy. Albo i na rozrachunki, a potem z rozrachunków na 130. Chociaż mówiąc szczerze nie widziałem jeszcze żeby ktoś w ten sposób księgował. No i jeśli faktura będzie raz opłacona, a inna nie, to będzie kłopot, no ale można zawsze stworzyć 2 szablony, jeden do zapłaconych faktur, drugi do pozostałych.

3 ostatni:  15.10.2019, ~grgr
rachunek bieżący w księgach handlowych
>
Musisz wejsc w administracje i tam poszukac w ustawieniach, jesli dobrze pamietam to jest tam opcja do zaznaczenia w ustawieniach "sprzedazy" coś takiego jak pozwalaj na nip na paragonach fiskalnych.
1 ostatni:  03.09.2019, ~Jan
NIP na paragonie fiskalnym
>
Ze względu na specyfikę takiej integracji najlepiej byłoby wykonać taką integrację z system baselinker.com po stronie programu baselinker.com. W roku 2018 uzgodniliśmy z nimi, że taka integracja zostanie wykonana na początku 2019 roku, jednak ze względu na zmiany kadrowe z tego co nam wiadomo sprawa nie jest priorytetowa i nie jest realizowana.
W związku z tym zachęcamy do przesyłania wiadomości z prośbą o wykonanie integracji bezpośrednio do baselinker.com, myślę że jeśli zauważą że dużo osób jest zainteresowanych taką integracją to sprawa ta uzyska wyższy priorytet. Ze strony Systim jesteśmy gotowi zapewnić wsparcie w integracji.

5 ostatni:  24.10.2018, ~Przemek
intergacja z PrestaShopem
>
<< <12345> >>
Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok