Forum»Systim»Jak zmienic skladke wypadkowa?

Jak zmienic skladke wypadkowa?

z tego co mi wiadomo to skladka wypadkowa teraz jest 1,67% dla jakis przedsiebiorcow i gdzie mam to zmienic?
już ktoś w jakims dziale o to pytal. Wejdz sobie w modul UZYTKOWNICY, KADRY, UMOWY tam masz zakladke np. Place i zakldake Konfiguracja...tam mozesz dokonac zmiany skladki wypadkowej.
A czy to się nie miało samo aktualizować.... to znaczy pracownicy SYSTIM
pytam bo chcę w to wejść. ale jak mam sam sobie wszystko zmieniać to mała porażka.
proszę powiedzcie jak się na tym systemie pracuje.
Będę wdzięczny za każdą opinię
Pozdrawiam
Krzysztof
Pracuję na nim od początku roku, od 1 stycznia przenieśliśmy tutaj księgowość, i jestem bardzo zadowolony. Czy wszystko jest super? Jasne że nie, nie znalazłem jeszcze programu który by miał wszystko co bym chciał :). Ale po pierwsze oferuje dużo więcej niż inne programy, po drugie stosunek cena/jakość jest nie do pobicia.

Co do stawki wypadkowej to jest to stawka zależna od firmy, domyślam się że nie masz zbyt dużego doświadczenia w księgowości skoro o to pytasz? :) Tak więc pracownicy Systim nie mogą tobie takiej stawki zmieniać czy ustawiać bo nie wiedzą jaką stawkę ma twoja firma...

Dla jasności pozostałe stawki/składki itd. wynikające z przepisów zmieniają się na bieżąco z tego co widzę.

Odpowiedz

Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok