NULL

Strona główna>Forum>Systim
118 10 12 11 11
Array ( [act] => forum [f] => 8 [strona] => 11 )
< wróć do wszystkich działów
<< <3456789101112> >>
Systim (10)
Już wprowadzili jakiś czas temu wysyłkę bezpośrednio do ZUS.
2 ostatni:  21.03.2017, ~mario5
a jak mam cos wyslac do ZUS?
>
dokumenty płatności dodawane są ręcznie w zakładce Płatności poprzez przycisk "dodaj płatność" lub bezpośrednio z wystawianą fakturą (automatycznie) albo ręcznie dodawane do faktur poprzez opcję "dodaj płatność". Skorzystaj z modułu Pomoc na koncie Systim, np. https://www.systim.pl/m/platnosci.php
1 ostatni:  21.05.2019, ~Piotrr
KP i KW
>
Jakiś czas temu pisałam do działu technicznego z tym pytaniem, wiem że na chwilę obecną takiej funkcji w programie nie ma.

Na forum utworzony jest temat propozycji nowych funkcjonalności więc zawsze możesz swoją sugestię tam umieścić.

1 ostatni:  21.05.2019, ~Krystian
Oferta
>
Po kilku miesiącach intensywnego użytkowania systemu chciałbym zaproponować:
1. W zakładce "Zakup" zmienić "DODAJ FAKTURĘ" na "DODAJ ZAKUP", ponieważ nie dotyczy ona tylko faktur,
2. Na liście płatności po kliknięciu w "wystaw fakturę do tej płatności" gdy płatność dotyczy ZAKUPu powinniśmy mieć możliwość wygenerowania dokumentu ZAKUPu, a nie jak obecnie tylko dokumentu SPRZEDAŻy - także do dokumentów typy WY (zakupy),
3. W PŁATNOŚCIACH - Import wyciągów bankowych, proponuję dodać możliwość predefiniowania SPOSOBU PŁATNOŚCI (lista rozwijana). Obecnie gdy mamy kilka rachunków bankowych i chcemy je oznaczyć np. Bank1, Bank2 musimy klikać każdą operację przypisując jej sposób płatności. Przy dużej liczbie płatności jest to bardzo czasochłonne. Przy imporcie zazwyczaj importujemy jeden rodzaj płatności.

... na początek te 3 sugestie / prośby użytkownika :)

0 ostatni:  22.05.2019, ~Roman Lewicki
Propozycje dot. funkcjonalności
>
Tak, na stronie pojawiła się ta integracja
1 ostatni:  16.05.2019, ~Krzysztof
integracja z Scanye
>
Nie trzeba już zaznaczać tej opcji w programie, zostało to ułatwione i jak tworzysz dokument to tam zaznaczasz odpowiednio rodzaj oraz rejestr i automatycznie trafią odpowiednie wartości do deklaracji VAT UE.
1 ostatni:  13.05.2019, ~Alina
VAT UE
>
z tego co kojarzę to do deklaracji VAT – 27 dane są pobierane automatycznie, aby dane Ci się zaczytały na deklaracji musisz wybrać odpowiednie rejestry podczas dodawania faktur/ księgowania wtedy system zaciągnie dane do deklaracji prawidłowo.
1 ostatni:  13.05.2019, ~Zofia
deklaracja VAT-27
>
Sprawdź czy w konfiguracji masz odpowiednio ustawione składniki płacowe bo być może tu jest ustawione, żeby nie potrącać.
1 ostatni:  02.04.2019, ~Maria
Lista płac
>
Sprawdź czy wszystkie dane pracownika są dobrze wypełnione, lista płac czy jest uzupełniona albo rachunek.
1 ostatni:  01.04.2019, ~Agnieszka
DRA
>
duplikaty faktury np. generujesz w ich edycji. Czyli wchodzisz w edycje wystawionej faktury i na samym dole po prawej stronie klikasz "pobierz duplikat"

No ale tak dla ulatwienia to mozna chyba wszystko albo prawie wszystko pobrac w duplikacie po skrotach klawiszowych. Tak wiec, np. najezdzasz na pozycje wybranego dokumetu np. faktury, klikasz "opcje" na liscie przy tej fakturze i najezdzasz myszka na opcje "pobierz do PDF" i wtedy jednoczesnie klikajac to, naciskasz przycisk SHIFT na klawiaturze i tyle, pobiera se duplikat i juz.

1 ostatni:  13.09.2018, ~adriann
duplikat
>
<< <3456789101112> >>
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok