Forum»VAT»Split Payment

Split Payment

Witam !

Kiedy nastąpi uruchomienie Split Payment w zakładce faktury VAT ? obecnie nie można dodać konta VAT - przepisy regulują wdrozenie od 1.07.2018
Witam,

również dołączam się do pytania.
Czy odniesiecie się Państwo do tych zmian prawnych ? wszystkie oprogramowania dot. faktur praktycznie zareagowały na sytuacje - a na pytania konsultantów na Państwa czacie nadal nikt nie potrafi odpowiedzieć.
Jeśli chodzi o wydruk faktur to przecież wystarczy zedytować szablon i dopisać tam drugi rachunek bankowy i napisać że to jest do VAT.
na infolinii uzyskalem informacje taka jak kolega powyzej przekazal. trzeba w edycji szablonu wpisac na stale jeden rachunek, a drugi po prostu wybiera sie przy wystawieniu faktury. Na razie nie beda wdrazali w program mozliwosci wyboru dwoch rachunkow bo to troche grubsza opcja do zmiany, ale mozliwosc w systemie jest caly czas dla uzytkownika, wiec nie ma problemu i w ten ww. sposob mozecie to sobie wykonac. Dajmy im czas ;)
Ale po co rachunek VAT na fakturze? Bank sam podzieli płatność jeżeli takie będzie zlecenie przelewu. Numeru rachunku VAT nie podajemy na fakturach.

Odpowiedz

Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok