Strona główna>Forum>Systim>Konfiguracja etykiet produkty
< wróć do Systim
Konfiguracja etykiet produkty
Kasia22.11.2022 23:48 Chciałabym, drukować własne etykiety na produkty ale nie mogę ustawić ceny sprzedaży. Nie wiem jakiej mam użyć komendy.
~Michalina 17.01.2023 12:58 Aby edytować szablon dokumentu, należy przejść do modułu "Ustawienia" i wejść w zakładkę "opcje". Należy tam wybrać opcję "szablony dokumentów" i odnaleźć na liście dokument, który chcemy zmodyfikować. Po najechaniu myszką na prawą stronę (na danej pozycji dokumentu) pojawią się dodatkowe ikony opcji.

Aby dany dokument pobrać, należy kliknąć z ww. opcji "pobranie szablonu" (druga ikonka) i ZAPISAĆ (nie otworzyć!) go na swoim dysku komputera. Pobrany plik należy otworzyć poprzez bezpłatny program "LibreOffice Writer" i wprowadzić zmiany do szablonu. Następnie trzeba zmieniony plik zapisać i ponownie wgrać do Systim, klikając w zakładce pierwszą ikonę "zmiana szablonu" - tutaj należy wgrać zmieniony plik i następnie kliknąć "zapisz".

Zmienne, jakich można używać na szablonie etykiety:
nazwa - #NAZWA#
opis - #OPIS#
kod kreskowy (numer) - #KOD_KRESKOWY_NUMER#
kod produktu - #KOD_PRODUKTU#
numer seryjny - #NUMER_SERYJNY#
parametry produktu - #nazwa_parametru#
#1
~Maja 24.01.2023 09:27 Aby widoczna było cena na wydruku etykiety należy wpisać zmienną:
#CENA_NETTO#
#2

Odpowiedz
< wróć do Systim
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok