Strona główna>Forum>Systim>Błędy w programie
< wróć do Systim
Błędy w programie
Flizpol08.05.2022 11:16 Witam, czy u Was też występują tak często problemy z programem?
U mnie dzisiaj nie działa np. tworzenie deklaracji dra, nie mogę wygenerować KPiR za kwiecień ,
w tamtym tygodniu był błąd w wyliczeniu listy płac? Czy tylko u mnie się tak dzieje czy u wszystkich? Czy są osoby które używają programu parę lat i czy tak jest z tym programem?
Używam od stycznia i tyle błędów co zgłaszałem to myślę że jest ich za dużo. Co aktualizacja to zawsze jest jakiś problem.

~Klientxx 10.05.2022 16:08 prowadzę kilka firm w różnych programach i niestety wszędzie zdarzają się ostatnio błędy w obliczeniach. chyba za dużo zmian jest ciągle wprowadzanych. na szczęście stosunkowo szybko reagują.
#1
~bart1 11.05.2022 10:44 Rządzący nie oszczędzają producentów oprogramowania erp, w lipcu kolejne zmiany, znowu będą jaja z listami płac, ulgami itd.
#2
MateuszBak 25.07.2022 11:00 od 21:07 borykam się z fatalnym problemem . Prowadzę sklep , mam zamówienia i nie jestem w stanie wydrukować paragonu fiskalnego bo zatrzymuje sie w połowie a aplikacja poprostu samoczynnie sie wyłącza.
#3
~asd 27.07.2022 15:59 Na drukarce fiskalnej powinien pojawić się kod błędu, on powinien naprowadzić na przyczynę problemu. Kod błędu można sprawdzić w dokumentacji drukarki lub u producenta.
Albo napisz do wsparcia technicznego Systim, może coś pomogą.
#4

Odpowiedz




< wróć do Systim
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!