Strona główna>Forum>Systim>Błędy w programie
< wróć do Systim
Błędy w programie
Flizpol08.05.2022 11:16 Witam, czy u Was też występują tak często problemy z programem?
U mnie dzisiaj nie działa np. tworzenie deklaracji dra, nie mogę wygenerować KPiR za kwiecień ,
w tamtym tygodniu był błąd w wyliczeniu listy płac? Czy tylko u mnie się tak dzieje czy u wszystkich? Czy są osoby które używają programu parę lat i czy tak jest z tym programem?
Używam od stycznia i tyle błędów co zgłaszałem to myślę że jest ich za dużo. Co aktualizacja to zawsze jest jakiś problem.

~Klientxx 10.05.2022 16:08 prowadzę kilka firm w różnych programach i niestety wszędzie zdarzają się ostatnio błędy w obliczeniach. chyba za dużo zmian jest ciągle wprowadzanych. na szczęście stosunkowo szybko reagują.
~bart1 11.05.2022 10:44 Rządzący nie oszczędzają producentów oprogramowania erp, w lipcu kolejne zmiany, znowu będą jaja z listami płac, ulgami itd.

Odpowiedz

< wróć do Systim
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!

Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok