Strona główna>Forum>Systim>Tagi emaili zamówień
< wróć do Systim
Tagi emaili zamówień
~Marcin17.02.2021 15:52 Mam problem z niedziałającym tagiem w mailach potwierdzających zamowienie - konkretnie nie działa #ZESTAWIENIE#
Czy ktoś miał podobny problem? pozostałe tagi działają, liczyłem na to, że kontrahent otrzyma maila z potwierdzeniem zamówienie i listą produktów a tu klops. Może coś gdzieś żle robię - pomocy!

~john 18.02.2021 08:58 ciężka sprawa, może bardziej dla pomocy technicznej. ale jesteś w ogóle pewien, że ta zmienna powinna działać dla tego typu maili? miałem kiedyś podobny problem z szablonami dokumnetów i okazało się, że zmienne są przypisane do konkretnych typów dokumnetów i te, które działają przy jednym rodzaju nie muszą działać przy innym rodzaju.

Wspomniany przez ciebie tag z tego co widzę można stosować w mailach informujących o statusie zamówienia- może jedynie w tych.
#1
~marcin 18.02.2021 09:39 Dokładnie - tag #ZAMÓWIENIA# jest przypisany do maili statusu zamówienia i nie działa. Maile dochodzą, zaciąga numer zamówienia ale nie listę produktów. Może jest jakiś myk z samymi produktami?
#2
~Marcin 18.02.2021 09:40 ... oczywiście tag #ZESTAWIENIE# .... ;-)
#3
~john 18.02.2021 14:05 niestety nie pomoge :/ polecam napisać do pomocy tech, zawsze rozwiązywali moje problemy
#4

Odpowiedz




< wróć do Systim
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!