NULL

Strona główna>Forum>Rachunkowość
33 10 4 1
Array ( [act] => forum [f] => 5 )
< wróć do wszystkich działów
<<<1234> >>
Rachunkowość (10)
Też mam z tym problem. Jeśli rozliczam rozrachunek z BO to nadal widnieje nierozliczona pozycja z poprzedniego roku. Tak jakby BO dublowało nierozliczone rozrachunki z poprzedniego roku.
4 ostatni:  09.02.2021, ~Joanna
rozrachunki
>
jeżeli nie ma jakiejś zmiennej to niestety nic z tym nie zrobisz. ew. można przesłać do pomocy technicznej prośbę o jej dodanie, albo tu na forum widziałem, ze pojawił się ostatnio dział 'pomysły' czy cos takiego.
1 ostatni:  22.02.2021, ~Tomasz WIŚNIEWSKI
Rachunki na zmiennych
>
Prawdopodobnie rok obrotowy jest zamknięty, a co za tym idzie, kwoty zostały wyksięgowane, więc przed wygenerowanie raportu należy zaznaczy opcję "dolicz kwoty wyksięgowane na konto "Wynik finansowy"
1 ostatni:  11.02.2021, ~PlantyHerbs
zerowy RZiS
>
Taką fakturę najlepiej wprowadzić bezpośrednio do księgowości zaznaczając, że nie ma być uwzględniona w rejestrze VAT.
1 ostatni:  27.01.2021, ~jerry
odlcizenie VAT
>
cięzka sprawa- może do obsługi napisać, ale nie wiem czy oni pomagają ze sprawami typowo księgowymi. jak bd odpowiedź to prosze o info pod wątkiem
2 ostatni:  19.08.2019, ~Katarzyna
Faktura gotówkowa zapłacona przez pracownika
>
jako koszt, jeżeli wcześniej towary były ujęte w kolumnie 10 jako zakup towarów to jeszcze z tamtej kolumny należy to wyksięgować ze znakiem minus.
1 ostatni:  05.01.2021, ~nikola5
towary przeterminowane
>
będzie to raczej niemożliwe do wprowadzenia przez zakładkę "Zakup"- od wyboru kategorii zależy sposób księgowania tego wpisu.
Można to wprowadzić poprzez zakup dotyczący pojazdu i skorzystać z zakładki pozycje na dokumencie zakupu (ale wszystko raczej zostanie zaksięgowane w taki sam sposób ze względu na wybraną kategorią zakupu) albo każdą pozycję wprowadzić osobnym zapisem.
W każdym przypadku można zapisem bezpośrednim w księgowości.

1 ostatni:  03.01.2021, ~Jan
jedna faktura - kilka pozycji(paliwo, części itp)
>
tak samo jak każda inna umowa o pracę czy o dzieło - czyli albo utworzyć listę płac, albo bezpośrednio w module "księgowość" dodać zapis księgowy
1 ostatni:  29.12.2020, ~Jagoda
wynagrodzenie prezesa
>
administracja > numeracja dokumentów pod ID 52 Księgowania KH
1 ostatni:  16.12.2020, ~Borys
zmiana numeracji
>
W edycji planu kont przy każdym koncie znajduje się opcja "Wliczanie do bilansu", która decyduje o tym, w jaki sposób zostanie obliczona kwota do wykazania na bilansie. Ta opcja wpływa również na to, w jaki sposób kwoty zostaną wykazane na zestawieniu sald i obrotów.
1 ostatni:  11.12.2020, ~B J
bilans
>
<<<1234> >>
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!


Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok