Forum»Pozostałe»Jak zaksięgowąc podróże służbowe na przełomie miesiąca?

Jak zaksięgowąc podróże służbowe na przełomie miesiąca?

Witam.
Pracownicy byli w delegacji ( rozliczanej ryczałtowo ) w okresie od 29.08.2016 do 02.09.2016. Zamierzam kwoty wynikające z rozliczenia delegacji zaksięgować dopiero za wrzesień, gdyż 02.09.2016 mieli wypłacone pieniądze. Czy tak powinnam zrobić?

I jeszcze jedno pytanko, czy każdy druk polecenia wyjazdu służbowego księguję osobno jako dowód wewnętrzny z kwotą, która została wypłacona danemu pracownikowi, czy można zrobić jakiś zbiorczy dowód wewnętrzny z sumowaną kwotą wszystkich delegacji i pod to podpiąć poszczególne druki podpisane przez pracowników. W jaki sposób to robicie? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Według mojej wiedzy faktycznie powinnaś zaliczyć delegacje do kosztów września (w momencie rozliczenia i wypłaty pracownikom pieniędzy z tytułu odbytej delegacji).

Każdy druk polecenia wyjazdu księguję oddzielnie, często jest to 20-40 szt.- Rozliczenie delegacji służbowej nr: 45 Jan Kowalski, Rozliczenie delegacji służbowej nr: 46 Jan Nowak itd.

Odpowiedz

Wykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej. ok