Strona główna>Forum>Systim>Jak zmienic skladke wypadkowa?
< wróć do Systim
Jak zmienic skladke wypadkowa?
~heh12.09.2018 13:27 z tego co mi wiadomo to skladka wypadkowa teraz jest 1,67% dla jakis przedsiebiorcow i gdzie mam to zmienic?
~tamir 13.09.2018 15:55 już ktoś w jakims dziale o to pytal. Wejdz sobie w modul UZYTKOWNICY, KADRY, UMOWY tam masz zakladke np. Place i zakldake Konfiguracja...tam mozesz dokonac zmiany skladki wypadkowej.
#1
~Krzysztof 05.12.2018 10:45 A czy to się nie miało samo aktualizować.... to znaczy pracownicy SYSTIM
pytam bo chcę w to wejść. ale jak mam sam sobie wszystko zmieniać to mała porażka.
proszę powiedzcie jak się na tym systemie pracuje.
Będę wdzięczny za każdą opinię
Pozdrawiam
Krzysztof
#2
~Hobbes 20.08.2019 20:05 Pracuję na nim od początku roku, od 1 stycznia przenieśliśmy tutaj księgowość, i jestem bardzo zadowolony. Czy wszystko jest super? Jasne że nie, nie znalazłem jeszcze programu który by miał wszystko co bym chciał :). Ale po pierwsze oferuje dużo więcej niż inne programy, po drugie stosunek cena/jakość jest nie do pobicia.

Co do stawki wypadkowej to jest to stawka zależna od firmy, domyślam się że nie masz zbyt dużego doświadczenia w księgowości skoro o to pytasz? :) Tak więc pracownicy Systim nie mogą tobie takiej stawki zmieniać czy ustawiać bo nie wiedzą jaką stawkę ma twoja firma...

Dla jasności pozostałe stawki/składki itd. wynikające z przepisów zmieniają się na bieżąco z tego co widzę.
#3

Odpowiedz




< wróć do Systim
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!