Strona główna>Forum>Pozostałe>różne ceny sprzedaży tego samego produktu
< wróć do Pozostałe
różne ceny sprzedaży tego samego produktu
Kasia26.01.2023 21:35 Hej mam kilka pytań liczę na waszą pomoc:):
Jak mam ustawić różne ceny danego produktu przy tym samym kodzie? Mianowicie chodzi mi o to gdy mam produkt X i zmienia mi się jego cena sprzedaży, skanując kod aby pokazała mi się cena z etykiety.

Jak ściągnąć towarze stanu gdy produkty są z rożnych magazynów na jednym dokumencie sprzedaży?

Czy istniej możliwość abym przy wprowadzaniu produktu na magazyn widziała także jego kod?

~xy 28.01.2023 11:03 W edycji produktu jest zakładka "grupy cenowe" i tam możesz ustawić różne ceny. Ale jeśli chcesz skanować z etykiety to to nic nie da. W takim przypadku najlepiej byłoby mieć wprowadzone dwa produkty o takiej samej nazwie ale różnym kodzie kreskowym.

Wystawiając fakturę zawsze ściąga towar z jednego magazynu. Ale możesz wystawić fakturę bez ściągania z magazynu, a potem w zakładce magazyn wydać raz towar z jednego magazynu, a następnie z drugiego.

Co do trzeciego pytania to nie jestem pewien ale w zakładce ustawienia jest sporo opcji, i tam jest taka możliwość że można włączyć pola "kod produktu", "kod kreskowy" itd. i wtedy one się pojawiają na fakturze. Może to też zadziała tak żeby się te pola pojawiały przy wprowadzaniu na magazyn.
#1

Odpowiedz




< wróć do Pozostałe
Wersja DEMO - przetestuj za darmo! Załóż konto Systim w 15 sekund!